۶ روش موثر برای محتوایی مفیدتر

در ارتباط با محتوا مشتری تعیین کننده ی نوع کیفیت است.در اینجا شما را با ۶ روش موثر در ارتباط با محتوا آشنا می کنیم که باعث افزایش اطلاعات خوانندگان شما هم میشود.
۱)بازدید پروفایل خوانندگان
پروفایل حرفه ای تا حدی تضمین کننده محتوایی مفید است.حتما تمام محتوایی که وارد میکنید باید در جهتی مناسب باشد و به یاد داشته باشید که پروفایل باید شامل تمام جزییات اعم ازاطلاعات آماری، انواع و اقسام عادت ها باشد، برای مثال:عادت های رسانه ای، الویت ها و تمایلات مادی و نقاط ضعف…
۲)محتوای متن باید قابل فهم باشد
هدف متن باید دادن اطلاعاتی بسیار ساده به خواننده باشد، همه ی ما با متون سخت و پیچیده و طولانی مواجه شده ایم و اولین واکنش ما عوض کردن صفحه است.برای متون سخت وطولانی حتما راهنمایی برای سهولت خواننده در نظر بگیرید.برای مثال: پاراگراف ها باید کاملا مرتب و با عنوان های بزرگ خوانا باشد و در نهایت علامت گذاری فراموش نشود.
۳)استفاده از اعداد و ارقام صحیح با مرجع درست
همیشه این را در ذهن داشته باشید که خواننده ها و مشتری های شما در حال مقایسه کردن حرفه و خدمات شما هستند و رقبا و همکارانتان هم نقش بسزایی در این مقایسه دارند در نتیجه از آمار و ارقام صحیح و نقل قول های معتبر با منابع استفاده کنید این کار باعث افزایش اعتبار و جلب خوانندگان بیشتر میشود.
۴)از چندین رسانه استفاده کنید
رسانه ها نقش مهمی در جهت جذب خواننده و مشتری دارند از رسانه های مختلف مانند عکس،ویدیو، اینفوگرافیک و یا اطلاعات تصویری استفاده کنید.
۵)مقدمه و یا عنوان باید جذاب باشد
شروع هر وبلاگ یا مقاله بسیار مهم است امروزه افراد به دنبال متون ساده و قابل فهم و در عین حال جذاب هستند.را ه های مختلفی وجود دارد برای مثال عنوانی بحث بر انگیز و خلاف انتظارخواننده انتخاب کنید به طوری که مجبور به خواندن کل محتوا شوند و کم کم آن ها را با جزییات آشنا کنید.
۶)امتحان دو طرفه
هیچ وقت آزمایش و امتحان نهایی متن، پُست ،عکس ها، طول و عرض محتوا فراموش نشود، با این کار احتمال خطا خیلی کم میشود.

نظر خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *