گرایش های بازاریابی برای تولید محتوا در سال ۲۰۱۷

دانستن استراتژی برای تولید محتوا در بازاریابی خیلی مهم است به همین دلیل (CMW (content marketing world، کارگاه هایی در جهت آموزش برای تولید محتوایی بهتر را برگزار میکند.

در اینجا می خواهیم شما را با برخی ازگرایش های بازاریابی برای تولید محتوا در سال ۲۰۱۷ آشنا کنیم.

تبلیغات بومی

مشتریان و سازندگان تبلیغات و برند علاقه ی زیادی به تبلیغات بومی دارند زیرا روشی جدید برای جذب مخاطب است و این را باید در نظر گرفت که در تبلیغات بومی محتوای دارای اسپانسر، پرطرفدارترین و موفق ترین است و اینکه تبلیغات بومی بر کیفیت محتوا تاکید زیادی می کند.

بازاریابی تاثیر گذار

این نوع بازاریابی که خیلی سریع در حال رشد است، شکل جدیدی از بازاریابی است که در آن تمرکز اصلی بر روی افراد خاص یا گروهی از افراد به جای تمرکز بر بازار هدف است که این تاثیرگذاران ممکن است خود خریداران بالقوه یا اشخاص ثالثی باشند.

بازاریابی هدف دار

این نوع بازاریابی بر مبنای هدف است. قبل از شروع هر پروژه باید از خودتان سوال کنید هدفتان چیست تا بر مبنای هدف تولید محتوا کنید.

بازاریابی از طریق محتوای تصویری

محتوای تصویری میان کاربران اینترنتی از محبوبیت زیادی برخوردار است با استفاده از ویدیو شما می توانید پیام خود را سریعتر انتقال دهید.

ادغام بازاریابی و فروش

تیم بازاریابی و تیم فروش همواره رابطه ی تنگاتنگ و متقابلی در راستای اهداف سازمان داشته اند و ممکن است گاهی اوقات در شرایطی با هم ادغام شوند. یک تیم بازاریابی و فروش باید تمام فاکتورهای مربوط به سنجش بازار، نیاز سنجی مشتری، روانشناسی مشتری و مذاکره را در نظر بگیرند.

نرخ بازگشت سرمایه گذاری

نرخ بازگشت سرمایه گذاری (ROI) در کسب و کار متریکی برای اندازه گیری است و یک سرمایه گذار باید اجازه دهد تا عملکرد سرمایه گذاری را ارزیابی و مقایسه کنند.

ایجاد تیم بازاریابی

همه ی دفاتر بازاریابی به شخصی نیاز دارند که استراتژی بازاریابی محتوا را رهبری کند. کارشناس محتوای ارشد و معاون بازاریابی در سازمان ممکن است وظایف مشترکی داشته باشند که این وظایف عبارتند از: مدیریت محتوا، تایید طراحی، گردآوری منابع، بودجه بندی پروژه وقرار داد مذاکرات است.

تولید محتوا با تلفن همراه

تعداد جستجوهای موبایلی از رایانه بیشتر است و پروژه های موبایلی در حال گسترش و موفقیت است. در سال ۲۰۱۷ سازگاری موبایل از نظر موتور جستجو خیلی بیشتر خواهد شد. بنابراین قبل از هر کاری یک رویکرد موبایلی اتخاذ کنید به طوری که محتوای شما متناسب موبایل باشد.

اسنپ چت

این روزها تعداد بازدید کننده های ویدیو در اسنپ چت خیلی بیشتر از فیس بوک است به طوری که کاملا درحال پیشی گرفتن از آن است. شما در اسنپ چت می توانید هرگونه محتوای متنی، صوتی و تصویری را نشر دهید.

تکنولوژی تولید محتوا

تولید کنندگان محتوا اغلب برای ساخت محتوای خود باید روی دستگاه های مختلف تمرکر کنند. برای مثال محتوایی که شما می خواهید در گوشی نشر دهید کاملا متفاوت است از نشر آن در تبلت یا هر دستگاه دیگری، بنابراین در آینده برای تواید محتوا، تمرکز روی افراد خواهد بود. پس تولید کنندگان باید رفتارهای کاربران را مورد مطالعه قرار دهند.

نظر خود را ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *